Öğretmenlere Kişisel Gelişim Eğitimi

Öğretmenlere Kişisel Gelişim Eğitimi

İdeal Dünya Eğitim Ve Kariyer Merkezimizde öğretmenlere kişisel gelişim eğitimi olarak iyi bir öğretmen olabilmenin hedef ve kurallarını öğretiyoruz.

İdeal Dünya Eğitim Ve Kariyer Merkezi olarak eğitimimizde öğretmenlerin öğrencilerini daha iyi tanımalarını ve mesleki gelişimlerini arttırmalarında katkı sağlamaktayız. Öğrenme stilleri, etkili ve temel iletişim, mikro ifadeler, temsil sistemi, beden dili, aile ve öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu, etkin motivasyon, bilinç ve inanç geliştirme, örgütsel iletişim, çocuklarla etkili iletişim kurmak ve ikna stratejileri konularında bilgiler aktarmaktayız, verilen eğitimin öğretmenlerin mesleki başarılarında önemli bir performans artışı getireceğinin garantisini vermekte olup siz değerli öğretmenlerimizin eğitim hayatlarında gelişmelerini sağlamaktayız.

Eğitim süresince doğal yaşam, çevre koruma ve küresel çevre sorunlarına da değinerek, ileri düzeydeki bu eğitimlerde öğrenci-öğretmen arasında kurulacak sözlü iletişimin yanı sıra, duygu ve düşünceleri el hareketleri ve mimiklerle aktarma yöntemi olan sözsüz iletişimin de geliştirilmesine İdeal Dünya Eğitim Ve Kariyer Merkezi olarak kişisel gelişim eğitiminize katkı sağlamaktayız.

Yazar hakkında

Mahmut Öz administrator

Bir cevap yazın